Kam na výlet?

Poznejte ZOO Zlín a okolí

V blízkém okolí můžete navštívit ZOO Zlín a zámek Lešná (vstup přímo proti našemu penzionu), Hrad Lukov (směr Lukov 2 km), Zámek Holešov (směr Kroměříž, 15 km), Zámek Kroměříž (25 km), Zámek Vizovice (16 km), Muzeum jihovýchodní Moravy Zlín (Zlín 10 km), Památník Tomáše Bati (Zlín 10 km), Zámek Zlín, Lázně Luhačovice (25 km), Hrad Malenovice(12 km), Baťův plavební kanál (směr Otrokovice 20 km), Svatý Hostýn (15 km) a další …

Cyklostezky směr Zlín a dále, směr Lukov – Fryšták

S rodinou

Zoo Zlín

ZOO Zlín je nejen nejnavštěvovanější místo ve Zlínském kraji, ale jedná se především o půvabnou lokalitu pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí prožít den v přírodě. Díky své rozmanité sbírce zvířat z celého světa poskytuje návštěvníkům možnost objevovat fascinující druhy a učit se o nich. ZOO Zlín klade důraz na ochranu ohrožených druhů a vzdělávání veřejnosti o důležitosti ochrany přírody. Pro milovníky zvířat a přírody je to skvělé místo k prožití inspirativního a vzrušujícího dne, který máte z místa ubytování na dosah ruky.

img
S rodinou

Hrad Lukov

Navštívit zříceninu hradu Lukov je jedinečný zážitek pro všechny, kteří milují historii a atmosféru starých hradů. Tato malebná lokalita se nachází cca 4km od penzionu a nabízí úchvatné výhledy do okolní krajiny a příležitost prozkoumat tajemství minulosti. Hrad Lukov přináší možnost cestování časem, kde si představíte, jak žili lidé ve středověku. Pro milovníky historie je tato zřícenina fascinujícím místem k prozkoumání a objevování.

img
S rodinnou

Zlín

Město Zlín je se 75 tisíci obyvateli průmyslově-podnikatelským centrem regionu střední Moravy. Důležitým mezníkem zlínské historie se stal rok 1894, kdy zde byla založena obuvnická firma rodiny Baťových. Díky zcela vyjímečnému růstu a prosperitě firmy a vlivu Tomáše Bati, který byl též starostou města, se stal Zlín v meziválečném období moderním městským centrem, vynikající architektonickým stylem i životním tempem.

img
S rodinou

Baťův kanál

Užijte si krásnou krajinu, historické památky a klidný odpočinek u vody. Baťův kanál je unikátní technické dílo ve Zlínském kraji. Byl vybudován ve 30. letech 20. století pod vedením Tomáše Bati jako součást průmyslové infrastruktury firmy Baťa. Tento kanál sloužil k dopravě materiálů a zboží mezi městy a továrnami ve Zlínském kraji. Dnes je Baťův kanál oblíbenou rekreační destinací pro cyklisty, pěší turisty a vodáky.

img
S rodinnou

Lázně Luhačovice

Navštívení Luhačovic je zážitkem nejen pro ty, kteří hledají léčbu, ale také pro ty, kdo touží po odpočinku a relaxaci v klidném a příjemném prostředí. Lázně Luhačovice nabízejí unikátní kombinaci léčivých pramenů, relaxace a krásné přírody. Tyto lázně jsou známé svou léčivou silou, která pomáhá při řadě zdravotních problémů, včetně onemocnění dýchacích cest a pohybového aparátu. 

img

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.